www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Саб Aвг 15, 2020 9:43 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - Kristijan 

Присуство

Статистика

Kristijan
Конструктивен
Членски аватор
Отсутен
РегистриранCOLON Саб Ное 19, 2011 7:29 pm
Последно активенCOLON Чет Aвг 13, 2020 7:22 pm
Вкупно мислењаCOLON 698
[0.35% од сите мислења / 0.22 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Информации за водите - МАКЕДОНИЈА - ЕЗЕРА
[ 143 Мислења / 20.49% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON МАВРОВИЦА Св. Николе
[ 124 Мислења / 17.77% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
YAHOOCOLON Испрати YIM порака
ГрупиCOLON
ГодиниCOLON 26
ЛокацијаCOLON Свети Николе

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum