www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Пон Maр 01, 2021 2:14 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - Stole 

Присуство

Статистика

Stole
Дружељубив
Членски аватор
Отсутен
РегистриранCOLON Пет Ное 12, 2010 9:34 am
Последно активенCOLON Сре Oкт 11, 2017 10:45 pm
Вкупно мислењаCOLON 1930
[0.98% од сите мислења / 0.51 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Здруженија, концесионери и риболовни дозволи
[ 311 Мислења / 16.11% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON ЗСРРК- ВАРДАР-Скопје
[ 73 Мислења / 3.78% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON
ГодиниCOLON 73

Потпис

Бора Чорба....“Како је лепо бити ГЛУП, О како је лепо бити ГЛУП“ ..

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum