www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Пет Maр 22, 2019 12:10 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - kireelektron 

Присуство

Статистика

kireelektron
Конструктивен
Членски аватор
Отсутен
РегистриранCOLON Сре Jул 31, 2013 10:08 am
Последно активенCOLON Вто Maр 12, 2019 3:16 pm
Вкупно мислењаCOLON 386
[0.20% од сите мислења / 0.19 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Натпревари
[ 138 Мислења / 35.75% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON МАВРОВИЦА Св. Николе
[ 70 Мислења / 18.13% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON
ГодиниCOLON 34
ИнтересиCOLON ширење пријателство и запознавање нови страсни риболовци.
ЗанимањеCOLON сервисер електроничар.во ртв сервис КД електроника ДООЕЛ Свети Николе
ЛокацијаCOLON Свети Николе

Потпис

КД електроника.

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum