www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Чет Јан 21, 2021 4:17 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Информации на групата
Име на групатаCOLON Членови
Опис на групатаCOLON

Ова е специјална група, која е раководена од администраторите.

Членско име Ранг Мислења Регистриран Веб страна
Boris Админ 4638 Чет Oкт 07, 2010 10:26 am  
Poliz Дружељубив 1320 Вто Oкт 26, 2010 9:38 pm  
FisherKing Дружељубив 1119 Сре Oкт 27, 2010 12:47 am  
Филип Мушичар 11614 Сре Oкт 27, 2010 7:55 am
galb Воздржан 42 Сре Oкт 27, 2010 8:49 am  
Antonio Конструктивен 120 Сре Oкт 27, 2010 10:05 am
Bobi Конструктивен 282 Сре Oкт 27, 2010 1:58 pm  
jontra_man Воздржан 13 Сре Oкт 27, 2010 6:08 pm  
CASPERSKY Конструктивен 226 Чет Oкт 28, 2010 1:02 am  
Pavkata 1977 Воздржан 43 Чет Oкт 28, 2010 8:05 am  
Vardarski Конструктивен 116 Чет Oкт 28, 2010 9:01 am  
СЪНДИ Конструктивен 193 Чет Oкт 28, 2010 9:32 am  
Dzeko Конструктивен 270 Чет Oкт 28, 2010 1:50 pm
acemaksim Воздржан 25 Чет Oкт 28, 2010 4:38 pm  
jupi Воздржан 99 Пон Ное 01, 2010 6:28 pm  
ribarottt Конструктивен 170 Вто Ное 02, 2010 1:26 am  
VladoMKD Уредник 2186 Вто Ное 02, 2010 4:56 pm  
naki Конструктивен 116 Чет Ное 04, 2010 6:17 pm  
kire Дружељубив 1681 Пет Ное 05, 2010 3:44 pm  
Dimitar Дружељубив 2030 Саб Ное 06, 2010 10:29 am
Zlatko Воздржан 98 Пон Ное 08, 2010 1:54 pm  
Kremenadla Конструктивен 441 Вто Ное 09, 2010 2:10 pm  
stx Воздржан 12 Сре Ное 10, 2010 2:01 am  
Dragan.S Конструктивен 184 Чет Ное 11, 2010 3:27 pm  
Stole Дружељубив 1930 Пет Ное 12, 2010 9:34 am  
Страна 143 [ 1074 членови ] Оди на страна 1 2 3 4 5 ELLIPSIS 43 »

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum