www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Пон. Дек. 10, 2018 10:02 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Информации на групата
Име на групата:  
Опис на групата:

Ова е затворена група, каде нови членови не можат автомацки да се приклучат ,можат само со покана на лидерот на групата да се приклучат.

# Членско име Регистриран Мислења Ранг Испрати порака Емаил Веб страна
Членови на групата
 1  Boris  Чет. Oкт. 07, 2010 10:26 am  5045 Админ  Испрати приватна порака       
 2  saso  Пет. Феб. 18, 2011 11:50 pm  9231 Модератор  Испрати приватна порака       
 3  Spaiva  Чет. Maј. 19, 2011 2:20 pm  7733 Модератор  Испрати приватна порака       
 4  Krki  Нед. Jул. 10, 2011 1:06 pm  5837 Ветеран  Испрати приватна порака       
 5  martinMK  Вто. Aвг. 02, 2011 7:02 pm  3350 Модератор  Испрати приватна порака       
 6  emil.matoski  Пет. Дек. 09, 2011 2:36 am  2759 Модератор  Испрати приватна порака       
 7  ТафТабиТ  Нед. Јан. 08, 2012 10:04 pm  6889 Модератор  Испрати приватна порака      Веб Страна WWW 
Избери метод на сортирање:   Ред  
Страна 11 [ 7 членови ]

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Оди до: