www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Вто. Јан. 22, 2019 8:59 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Информации на групата
Име на групата: Уредници
Опис на групата:

Ова е затворена група, каде нови членови не можат автомацки да се приклучат ,можат само со покана на лидерот на групата да се приклучат.

# Членско име Регистриран Мислења Ранг Испрати порака Емаил Веб страна
Членови на групата
 1  Digitech  Чет. Maр. 24, 2011 9:26 am  402 Уредник  Испрати приватна порака       
 2  okiribar  Саб. Aпр. 14, 2012 12:50 pm  2504 Дружељубив  Испрати приватна порака       
 3  marks  Пет. Maј. 04, 2012 8:51 pm  3066 Уредник  Испрати приватна порака       
 4  Bobi_Brada  Чет. Maј. 24, 2012 11:03 am  2330 Уредник  Испрати приватна порака       
 5  cakule  Саб. Aвг. 25, 2012 12:20 pm  257 Уредник  Испрати приватна порака       
Избери метод на сортирање:   Ред  
Страна 11 [ 5 членови ]

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Оди до: