www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Сре. Дек. 12, 2018 4:48 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


 
 Форум   Теми   Мислења   Последно мислење 

ВАЖНИ ИЗВЕСТУВАЊА

 
NO_UNREAD_POSTS
Правила...

...на однесување на форумот. Прочитај и ПОЧИТУВАЈ.

Модератор: Admin

4

4

Пон. Maр. 03, 2014 9:14 am

GRUPA NA MODERATORI Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Известувања

Модератори: Admin,  

14

75

Сре. Jун. 28, 2017 2:37 pm

Филип Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Добредојде на новите членови и претставете се!

Модератори: saso,  

7

2162

Пет. Jул. 20, 2018 7:19 pm

Stefan Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS ВАЖНО - Помош за користење на форумот, поставување слики, видеа итн.

Модератори: Admin, Spaiva,  

17

352

Пет. Aвг. 25, 2017 12:00 am

sinooksk Види го последното мислење

СПЕЦИЈАЛИЗИРАН РИБОЛОВ

 
NO_UNREAD_POSTS Риболов на риби грабливки

Модератори: saso, Bobi_Brada,  

48

2773

Чет. Сеп. 27, 2018 2:45 pm

koletheman Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Риболов на мирни риби

Модератори: Bobi_Brada,  

29

966

Саб. Ное. 10, 2018 2:47 am

DavidRibar Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Риболов од чамец

Модератори: emil.matoski, Bobi_Brada,  

14

664

Вто. Maј. 02, 2017 12:36 pm

borce Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Риболов со болонезе

Модератори: Bobi_Brada,  

38

1776

Чет. Сеп. 14, 2017 11:19 am

Ribocentar Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Риболов со фидер

Модератор:  

20

594

Саб. Феб. 03, 2018 5:17 pm

ico baits Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Меч риболов

Модератор:  

14

411

Пон. Jун. 27, 2016 11:21 am

filip030682 Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Риболов со штек

Модератор:  

8

127

Пон. Сеп. 15, 2014 9:34 pm

filip030682 Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Риболов со директна трска

Модератор:  

3

31

Чет. Aвг. 16, 2018 8:52 am

blagojkk Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Натпревари во дисциплина лов на пливка

Модератори: Bobi_Brada,  

32

1093

Пет. Дек. 22, 2017 9:33 pm

saso Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Морски

Модератори: saso, Digitech,  

55

1661

Вто. Ное. 27, 2018 9:29 am

Digitech Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Прашања и совети за понеискусни рибари (ПЛИВКА, ФИДЕР, МЕЧ))

Модератор:  

13

143

Пет. Aвг. 24, 2018 8:10 pm

akiribar Види го последното мислење

ТАКТИКА И РИБОЛОВНА ОПРЕМА

 
NO_UNREAD_POSTS Трски

Модератори: Bobi_Brada,  

28

548

Саб. Ное. 17, 2018 8:27 pm

Bobi_Brada Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Машинки

Модератори: Bobi_Brada,  

38

1032

Вто. Сеп. 19, 2017 6:19 pm

Zoki rib.prikazni Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Друга риболовна опрема

Модератори: Bobi_Brada, ТафТабиТ,  

54

2290

Чет. Maр. 15, 2018 8:49 pm

akiribar Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Монтажи за риболов

Модератори: Bobi_Brada, Spaiva,  

16

440

Чет. Феб. 01, 2018 1:25 pm

Tvrdko Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Мамци и прихрана

Модератори: ТафТабиТ,  

37

1326

Пон. Сеп. 10, 2018 2:43 pm

blagojkk Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Направи сам + резервни делови за риболовна опрема

Модератори: Bobi_Brada,  

76

2428

Пон. Jул. 09, 2018 2:33 pm

ТафТабиТ Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS РИБОЛОВНИ ПРОДАВНИЦИ ОД МАКЕДОНИЈА И СОСЕДСТВОТО КОИ СОРАБОТУВААТ СО ФОРУМОТ

Модератори: ТафТабиТ,  

6

1174

Пет. Ное. 30, 2018 9:52 am

Ribocentar Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Останати риболовни продавници

Модератори: ТафТабиТ, Spaiva,  

42

1879

Сре. Ное. 28, 2018 12:38 pm

saso Види го последното мислење

РЕПОРТАЖИ, КАМПИНГ И ИНФОРМАЦИИ ЗА ВОДИТЕ

 
NO_UNREAD_POSTS Информации за водите - МАКЕДОНИЈА - ЕЗЕРА

Модератори: emil.matoski,  

79

16165

Вто. Ное. 20, 2018 8:55 pm

ТафТабиТ Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Информации за водите - МАКЕДОНИЈА - РЕКИ

Модератори: emil.matoski,  

26

4405

Вто. Ное. 27, 2018 1:49 pm

Филип Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Информации за водите - СТРАНСТВО

Модератори: emil.matoski, saso,  

31

2192

Чет. Сеп. 06, 2018 11:03 am

mesiah Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Одам на излет (каде,кога)

Модератори: ТафТабиТ,  

126

3510

Саб. Jул. 21, 2018 12:26 pm

Zlatkodz Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Репортажа од мојот излет

Модератори: emil.matoski, saso,  

893

20147

Чет. Ное. 01, 2018 1:51 pm

Zoki rib.prikazni Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Кампинг

Модератори: ТафТабиТ,  

46

1242

Сре. Jун. 27, 2018 7:05 am

FisherKing Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Фотографија

Модератори: saso, ТафТабиТ,  

47

1102

Пет. Дек. 07, 2018 10:38 pm

Trasul Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Здруженија, концесионери и риболовни дозволи

Модератори: emil.matoski, saso,  

76

10164

Вто. Дек. 04, 2018 10:30 am

saso Види го последното мислење

СПИНИНГ

 
NO_UNREAD_POSTS Спин општо, натпревари и купови

Модератори: saso,  

44

2151

Сре. Сеп. 19, 2018 7:06 pm

MIHALI Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Трски и машинки

Модератори: saso,  

111

2903

Пон. Oкт. 29, 2018 2:02 pm

limun75 Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Воблери

Модератори: saso,  

143

7377

Вто. Дек. 11, 2018 3:37 pm

sasokone Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Метални мамци (блинкери, спинери, цикади)

Модератори: saso,  

42

692

Вто. Maј. 22, 2018 9:26 am

saso Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Силикони и твистери

Модератори: saso,  

17

264

Пон. Maј. 07, 2018 10:34 pm

koletheman Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Конци и друг спининг прибор

Модератори: saso,  

33

989

Чет. Jун. 21, 2018 3:44 pm

koletheman Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Риболов на сом

Модератори: saso,  

30

659

Саб. Maј. 26, 2018 2:10 pm

akiribar Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Риболов на клен

Модератори: saso,  

21

387

Нед. Jул. 15, 2018 11:28 pm

koletheman Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Риболов на пастрмка

Модератори: saso,  

15

264

Пет. Jун. 22, 2018 11:36 pm

akiribar Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Риболов на штука

Модератори: saso,  

18

244

Вто. Дек. 04, 2018 11:37 am

makedonium Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Риболов на костреж

Модератор: saso

9

237

Вто. Ное. 08, 2016 10:56 am

ТафТабиТ Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Риболов на други грабливки

Модератор: saso

8

94

Пон. Oкт. 31, 2016 5:43 pm

Keltan Види го последното мислење

МУШИЧАРЕЊЕ

 
NO_UNREAD_POSTS Мушичарење општо, техники и натпревари

Модератори: emil.matoski, cakule

55

2237

Саб. Maр. 17, 2018 10:23 pm

Филип Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Мушичарски терени

Модератори: emil.matoski, cakule

15

462

Пет. Ное. 03, 2017 2:36 pm

Tvrdko Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Мушичарски прибор

Модератори: emil.matoski, cakule

40

794

Пет. Ное. 03, 2017 12:58 pm

bube Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Вештачки мушички

Модератори: emil.matoski, cakule

39

1681

Пет. Maј. 04, 2018 8:17 am

Филип Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Видови риби кои се мушичарат

Модератори: emil.matoski, cakule

12

270

Саб. Јан. 27, 2018 7:27 pm

Филип Види го последното мислење

КРАПСКИ РИБОЛОВ

 
NO_UNREAD_POSTS Општи информации за крапот и крапскиот риболов

Модератори: ТафТабиТ, Spaiva, marks, martinMK

67

2155

Пон. Jун. 25, 2018 8:15 pm

akiribar Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Параболици

Модератори: ТафТабиТ, Spaiva, marks, martinMK

38

3803

Сре. Сеп. 26, 2018 6:12 pm

makedonium Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Машинки

Модератори: ТафТабиТ, Spaiva, marks, martinMK

49

2242

Сре. Oкт. 03, 2018 8:32 pm

DavidRibar Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Камп опрема, торби и облека

Модератори: ТафТабиТ, Spaiva, marks, martinMK

23

1333

Чет. Aвг. 02, 2018 12:59 pm

DavidRibar Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Друга Опрема

Модератори: ТафТабиТ, Spaiva, marks, martinMK

88

5580

Сре. Oкт. 17, 2018 12:54 am

GoranRibarce Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Мамци и прихрана

Модератори: ТафТабиТ, Spaiva, marks, martinMK

122

5129

Пет. Сеп. 28, 2018 9:58 am

ТафТабиТ Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Техника и тактики

Модератори: ТафТабиТ, Spaiva, marks, martinMK

68

3432

Пон. Aпр. 02, 2018 11:53 am

vasil Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Натпревари

Модератори: ТафТабиТ, Spaiva, marks, martinMK,  

155

34740

Вто. Oкт. 30, 2018 9:53 am

ТафТабиТ Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Прашања и совети за понеискусни рибари (КРАПСКИ РИБОЛОВ)

Модератори: ТафТабиТ, Spaiva, marks, martinMK

3

49

Саб. Јан. 18, 2014 8:43 pm

vasil Види го последното мислење

ОПШТО

 
NO_UNREAD_POSTS Духовен развој и еволуција на риболовецот

Модератори: saso, Bobi_Brada,  

20

1098

Вто. Jул. 25, 2017 11:57 am

Kremenadla Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Форумот зближува - Форумот едуцира - Форумот помага

Модератори: saso, ТафТабиТ,  

97

2845

Вто. Дек. 26, 2017 5:05 pm

Boris Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Разно поврзано со РИБОЛОВ

Модератори: emil.matoski, ТафТабиТ,  

148

5144

Чет. Сеп. 27, 2018 12:57 pm

saso Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Разно - неповрзано со Риболов

Модератори: ТафТабиТ,  

61

8357

Пон. Maј. 14, 2018 3:57 pm

Филип Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Видови риби, мрестење и информации за рибите

Модератори: Bobi_Brada,  

48

1610

Сре. Aпр. 04, 2018 1:26 pm

Bobi_Brada Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Филмови, линкови и списанија за риболов

Модератори: saso, ТафТабиТ,  

67

459

Саб. Maр. 17, 2018 1:41 am

akiribar Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Мрежари и останати криволовци

Модератори: emil.matoski,  

67

3532

Пет. Maј. 25, 2018 4:19 pm

nikola Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Екологија и заштита на природата

Модератори: Bobi_Brada, ТафТабиТ,  

47

1011

Пет. Јан. 05, 2018 3:50 pm

Tvrdko Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Риболовна кујна

Модератори: ТафТабиТ,  

40

672

Вто. Сеп. 20, 2016 9:40 am

ТафТабиТ Види го последното мислење

РИБО МАГАЗИН

 
NO_UNREAD_POSTS Купувам

Модератори: ТафТабиТ, Spaiva,  

34

155

Саб. Jул. 21, 2018 11:17 pm

saso Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Продавам

Модератори: ТафТабиТ, Spaiva,  

233

1381

Пон. Дек. 03, 2018 3:07 pm

borce Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Подарувам

Модератори: ТафТабиТ, Spaiva,  

12

136

Сре. Јан. 03, 2018 9:09 pm

Stefan Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Купувам/Продавам - се што не е поврзано со риболов

Модератори: ТафТабиТ, Spaiva,  

14

64

Пет. Јан. 26, 2018 8:56 am

limun75 Види го последното мислење

Бриши ги сите cookies |

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Кој е Присутен Вкупно има 22 Присутни членови :: 0 регистрирани, 22 Гости (Податоците се базирани според активноста на членовите во последните 5 минути)
Најмногу Присутни членови во исто време се: 93 на: Чет. Дек. 06, 2018 1:36 am

Регистрирани Членови: Нема регистрирани членови
Легенда :: Администратори, Глобални модератори, Регистрирани членови, Уредници

Родендени

Родендени

Му честитаме на: oliver (44), stefci (34)


Статистика

Статистика

Вкупно мислења 215741 | Вкупно теми 4781 | Вкупно членови 2434 | Добредојде на му посакуваме на најновиот регистриран член Lile


Најави се

Членско име:   Лозинка:   Автомацка најава на секоја посета  

UNREAD_POSTS { UNREAD_POSTS }    NO_UNREAD_POSTS { NO_UNREAD_POSTS }    NO_UNREAD_POSTS_LOCKED Форумот е заклучен
cron